O nas

22 lutego 2016

 

grawitacjelogo

 

Usługi copywriterskie GRAWITACJE

 

Kiedy wiedza spotyka się z pasją, powstają piękne i wartościowe projekty. Powstaje wartość, której nie sposób przeoczyć i my o to dbamy. Usługi copywriterskie GRAWITACJE są skrojone na miarę indywidualnych potrzeb i dopasowane do specyfiki różnych branż. Agencja copywriterska GRAWITACJE tworzy teksty, które edukują, bawią, zaciekawiają, zmuszają do refleksji i skłaniają do zakupu. Operujemy słowem, a słowo może naprawdę wiele.

W agencji copywriterskiej GRAWITACJE dbamy o biznesy. Ubieramy biznesy w słowa, które pomagają sprzedawać.

Usługi copywriterskie naszej firmy obejmują przygotowanie różnego rodzaju treści. Tworzymy między innymi:

  • artykuły na strony internetowe;
  • artykuły na blogi firmowe;
  • teksty SEO – zapleczowe i preclowe;
  • recenzje produktów i usług;
  • hasła reklamowe;
  • slogany reklamowe;
  • opisy produktów;
  • oferty handlowe;
  • e-booki;
  • teksty do ulotek i folderów reklamowych.

Nad każdym tekstem pracujemy wystarczająco długo i redagujemy go do momentu, aż Klient będzie z niego w 100% zadowolony. 50% nas nie interesuje. 90% też nie.

Usługi copywriterskie świadczone przez firmę GRAWITACJE pomogą Ci również w zaplanowaniu strategii content marketingowej dla marki – opracowaniu stylu treści i harmonogramu publikacji na blogu. Przeprowadzimy audyt treści na stronie, zoptymalizujemy teksty i sprawimy, że Google polubi Twoją stronę jeszcze bardziej.

Usługi copywritingu GRAWITACJE – nasze mocne strony

Moglibyśmy napisać, że usługi copywritingu świadczone w firmie GRAWITACJE są najlepsze i najszybsze, ale to byłyby tylko puste słowa. Wolimy napisać, jak jest naprawdę.

1. Realizacja nawet w 24 godziny

Twoje zlecenie może być wykonane nawet w 24 godziny (przy sprzyjających wiatrach). U nas to Klient wybiera termin odebrania zamówienia. W niektórych przypadkach prace edytorskie jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu 24 godzin, ale zwykle potrzebujemy na to kilku dni.

2. Korzystne ceny

Oferujemy przygotowanie tekstów w naprawdę korzystnych cenach. Chcesz wiedzieć, ile kosztują nasze usługi copywriterskie? Cennik tych usług znajdziesz na stronie https://grawitacje.pl/copywriter-cennik/.

3. Pracujemy do momentu uzyskania Twojej satysfakcji

W ceny tekstów wliczone są poprawki, więc jeśli Twoim zdaniem teksty wymagają jakichś modyfikacji, poprawimy je.

4. Gwarantujemy dobry kontakt

W większości przypadków (w dni robocze od 8.00 do 16.00) odpowiadamy na e-maile w ciągu 1 godziny. Dodatkowo odbieramy od razu ponad 95% telefonów, a na nieodebrane oddzwaniamy zwykle w ciągu 2 godzin.

Jeśli szukasz solidnych usług copywriterskich i chcesz powierzyć przygotowanie tekstów komuś, kto podejdzie do tego profesjonalnie – skontaktuj się z nami. Zapraszamy do biura w celu omówienia szczegółów współpracy lub po prostu na kawę.

biuro grawitacje 2

biuro grawitacje