Agencja copywriterska – w czym może Ci pomóc?

Obecnie spora część działań marketingowych przeniosła się do sieci, a firmy coraz częściej inwestują w profesjonalny copywriting. Dzięki usługom copywriterskim każda firma może pozyskać unikalne treści wykorzystane później w promocji swojej działalności. Tworzeniem takich treści zajmuje się agencja copywriterska, czyli firma oferująca usługi copywriterów.

Agencja copywriterska – zakres działania

Agencja copywriterska zrzesza copywriterów, czyli autorów tekstów, ofert i sloganów reklamowych. Taka agencja obsługuje zarówno Klientów firmowych, jak i prywatnych. Agencja, w odróżnieniu od prywatnych wykonawców jest w stanie dostarczyć naprawdę duże ilości treści, więc z powodzeniem obsłuży nawet firmy mające ogromne zapotrzebowanie na teksty, np. duże sklepy internetowe. Jeśli potrzebujesz przygotować strategię contentową dla swojej strony, stworzyć chwytliwe teksty na Facebooka czy Instagrama lub przygotować e-mailing dla swoich subskrybentów, to pomoże Ci w tym właśnie agencja copywriterska. Firma przygotowująca takie treści może obsługiwać klientów z różnych branż, ale może się też specjalizować tylko i wyłącznie w konkretnych branżach. Nasza agencja umożliwia Ci zamówienie tekstów z każdej tematyki.

W zakresie usług wykonywanych przez agencje copywritingu można znaleźć różne typy tekstów, ale zwykle są to:

– teksty na strony internetowe – portale, porównywarki, serwisy informacyjne i inne;
– teksty na blogi firmowe i blogi influencerów;
– opisy produktów do sklepów internetowych;
– opisy do katalogów stron;
– slogany i hasła reklamowe;
– precle SEO;
– teksty zapleczowe;
– oferty reklamowe
– teksty na ulotki i broszury.

Ponadto agencja copywriterska zajmuje się redakcją i korektą tekstów, zarówno tych wyżej wymienionych typów, jak i publikacji umieszczanych w różnego rodzaju periodykach.

Agencja copywritingu – metody rozliczeń

W zależności od sposobu działania i wybranej formy opodatkowania, agencja copywritingu może się rozliczać z klientami na podstawie faktur VAT, na podstawie faktur bez VAT lub rachunków. W naszej agencji wystawiamy FV zarówno dla Klientów firmowych, jak i indywidualnych.

Sposób rozliczenia ustalany jest zawsze indywidualnie w odniesieniu do potrzeb konkretnego projektu. Przy jednorazowej współpracy klient otrzymuje fakturę od razu po wykonaniu zlecenia, natomiast w przypadku stałej współpracy rozliczenie może następować na podstawie zbiorczej miesięcznej faktury.

Agencja copywriterów – terminy realizacji zleceń

Każde zlecenie jest inne, a tym samym w każdym przypadku odmienny będzie też termin realizacji. W trosce o satysfakcjonującą współpracę agencja copywriterów GRAWITACJE dopasowuje terminy realizacji do potrzeb każdego klienta. W przypadku małej ilości treści czas oczekiwania na realizację wynosi 2-3 dni. Przy większych zleceniach termin wykonania to minimum tydzień, a w niektórych przypadkach realizacja jest rozkładana na etapy i trwa miesiąc lub nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy tutaj od liczby tekstów, długości każdego z nich oraz stopnia skomplikowania projektu.

Agencja copywriterska – cennik usług copywriterskich

Cennik usług copywriterskich jest zależny od polityki każdej agencji. Ceny mogą się bardzo różnić, ale na potrzeby wstępnej oceny budżetu przygotowaliśmy przykładowy cennik dostępny na stronie https://grawitacje.pl/copywriter-cennik/.

Dlaczego warto współpracować z agencją copywriterską GRAWITACJE?

Agencja copywriterska GRAWITACJE gwarantuje przede wszystkim wysoką jakość i terminowość, co jest w branży reklamowej niezwykle ważne. Ogromną zaletą współpracy z naszą agencją jest również bardzo dobry kontakt – zarówno e-mailowy, jak i telefoniczny. W każdym przypadku dążymy do jak najlepszego rozpoznania potrzeb naszych klientów. Wiemy, że każdy biznes jest inny, a dopasowanie się do potrzeb konkretnych firm wymaga od nas bardzo elastycznego podejścia i kreatywności. Agencja copywritingu GRAWITACJE to legalnie działająca firma z bogatym doświadczeniem i wieloma udanymi realizacjami, a zadowolenie naszych klientów jest z pewnością naszą najlepszą reklamą.

Sprawdź nasze realizacje i referencje na stronie https://grawitacje.pl/copywriter-portfolio/.

Jeśli chcesz przekonać się w praktyce, jak działa agencja copywriterów, skontaktuj się z nami. Przedstaw nam swój projekt i oczekiwania, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać Twoim oczekiwaniom.